O Szkole

Fotolibea powstała jako projekt edukacyjny dla pasjonatów fotografii. Założycielem i właścicielem marki jest Arkadiusz Pałasiński (fotograf, artysta, doświadczony trener i wykładowca, ekspert fotografii krajobrazowej i podróżniczej, specjalista postprodukcji obrazu cyfrowego).

Wspieramy fotografów w rozwijaniu swojej pasji poprzez przekazywanie rzetelnej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu, organizując wyjątkowe warsztaty, kursy i szkolenia.

Obecnie Fotolibea to: podstawowe i zaawansowane szkolenia z cyfrowej edycji zdjęć (Lightroom, Photoshop, Nik Collection), praktyczne warsztaty fotograficzne w plenerze, zarówno w Polsce jak i za granicą oraz wiedza przekazywana w formie artykułów na blogu i w newsletterach.

Nasza szkoła specjalizuje się w praktycznej nauce fotografii, co pozwala na błyskawiczne podniesienie świadomości fotograficznej naszych kursantów i zdobycie najwyższych umiejętności technicznych. Sympatyczna i przyjacielska atmosfera na wszystkich prowadzonych przez nas zajęciach sprzyja budowaniu wzajemnych relacji i powoduje, że zdobywanie wiedzy staje się prawdziwą przyjemnością i niezapomnianą przygodą.

Wokół szkoły budujemy społeczność ludzi ogarniętych prawdziwą pasją fotografowania, organizujemy dla nich twórcze zajęcia, które inspirują i motywują do dalszego rozwoju fotograficznego. Dla każdego, kto chce kontynuować naukę i systematycznie rozwijać swoje umiejętności, przygotowujemy indywidualny plan dalszej ścieżki edukacyjnej.

Pod swoje skrzydła chętnie przyjmujemy zarówno osoby będące na początku swojej fotograficznej przygody, jak i profesjonalistów. Każdy zdobędzie nowe umiejętności i wzbogaci swój warsztat o niezwykle skuteczne techniki fotograficzne i zaawansowane metody cyfrowej edycji zdjęć.

Przekonamy Cię, że warto inwestować w wiedzę i umiejętności posługiwania się sprzętem fotograficznym.

Arkadiusz Pałasiński

Doświadczony trener, artysta fotograf, ekspert fotografii krajobrazowej i podróżniczej oraz laureat wielu konkursów fotograficznych.


www.palasinski.pl| | | |

Od kilku lat zawodowo zajmuje się szkoleniem fotografów i hobbystów w zakresie fotografii oraz profesjonalnej obróbki cyfrowej zdjęć. Organizuje i współtworzy międzynarodowe warsztaty fotograficzne, sprawując opiekę artystyczną nad kursantami/studentami.

Zobacz więcej...

Nasze szkolenia to krok milowy w rozwoju Twojej fotografii!

Nasza działalność edukacyjna skupia się na trzech obszarach:

PLENERY

Intensywne warsztaty realizowane w pięknych plenerach Polski i za granicą. W sposób praktyczny nauczymy Cię budować interesujące kompozycje obrazu, pokażemy jak kreatywnie wykorzystać funkcje aparatu oraz jak i kiedy posługiwać się filtrami fotograficznymi. Podczas warsztatów nauczysz się analizować światło i wykorzystywać je do tworzenia niebanalnego klimatu na Twoich zdjęciach. Podczas wschodów i zachodów słońca będziemy fotografować w najciekawszych punktach widokowych i chłonąć atmosferę danego regionu.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce PLENERY

KURSY FOTOGRAFICZNE

To bardzo intensywne zajęcia stacjonarne z ogromem praktycznej wiedzy z zakresu cyfrowej edycji zdjęć. Będziemy pracować w znakomitym środowisku programów Lightroom, Photoshop i Nik Collection. Nauczymy Cię sprawdzonych i niezwykle skutecznych sposobów obróbki zdjęć kolorowych i czarno-białych. Odkryjesz jak potężna moc drzemie w cyfrowej ciemni. Krok po kroku poznasz twórczy proces pracy nad zdjęciem, tak abyś mógł skutecznie nadać ostateczny szlif każdej swojej fotografii.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce KURSY FOTOGRAFICZNE

WARSZTATY INDYWIDUALNE

Podczas zajęć indywidualnych, sam decydujesz, czy bardziej interesują Cię techniki postprodukcji, czy chcesz nauczyć się przygotowywać zdjęcia do druku i prezentacji w internecie, a może interesują Cię zajęcia w plenerze i fotografowanie o wschodzie słońca z pełnym wykorzystaniem możliwości Twojego aparatu. Może chcesz zorganizować swoją własną wystawę, a nie wiesz jak się za to zabrać? Program warsztatów zostanie całkowicie dostosowany do Twoich indywidualnych wymagań i aktualnego poziomu wiedzy.

Jeśli dysponujesz małą ilością wolnego czasu i chcesz maksymalnie szybko podnieść swoje umiejętności fotograficzne – ten kurs jest dla Ciebie!

Więcej informacji znajdziesz w zakładce WARSZTATY INDYWIDUALNE

Stale dbamy o najwyższą jakość i zawsze aktualną zawartość merytoryczną naszych szkoleń. Jest to możliwe dzięki współorganizowaniu przez nas międzynarodowych warsztatów i plenerów fotograficznych w Polsce i za granicą oraz wieloletniej współpracy ze znakomitymi fotografami na całym świecie i mistrzami edycji obrazu. Śledząc najnowsze światowe trendy w fotografii i technikach postprodukcji, na bieżąco aktualizujemy wiedzę przekazywaną podczas naszych szkoleń.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i regularnie otrzymywać informacje na temat nowych artykułów i szkoleń, zapisz się na nasz Newsletter.

email marketing api powered by FreshMail